Tietoja meistä

 

Historiamme

Mobylife perustettiin vuonna 2014, kun Deltaservice Norjasta, Optima Service Suomesta ja Telecare Service Tanskasta yhdistyivät samaksi yhtiöksi. Kaikki kolme emoyhtiötä tarjoavat ainutlaatuista kilpailukykyä ja yhdessä olemme johtava yhtiö matkapuhelinlaitteiden jälkimarkkinoinnille. Se on asema, josta olemme todella ylpeitä.

Lailliset yksiköt >>

Jakob Holmen Kraglund

CEO

T: +45 23923724
Mail: jakob.kraglund@mobylife.com

 

Jens Boëtius Andersen

CFO

T: +45 20 82 04 33 
Email: jens.andersen@mobylife.com

 

Heikki Rossinen

COO

T: +358 50 5717 637
Mail: heikki.rossinen@mobylife.fi

 

Christian Gjendem

CPO

T: +47 480 51 980
Mail: christian.gjendem@mobylife.no

 

Rie Bacher Kejser

HR & Communication Director

T: +45 2311 1113
Mail: rie.bacher.kejser@mobylife.com

 

Richard Øverby 

CCO

T: +47 919 13 555
Mail: richard.overby@mobylife.no

 

Matilda Glave

CMO

T: +46 790 75 11 50
Mail: matilda.glave@mobylife.com

Johtoryhmä >>
Yhtiön johto >>

Korjauta puhelimesi tänään

Matkapuhelimesi ja tietosi ovat turvallisissa käsissä

Korjaa puhelimesi tänään
 

Valtuutettu merkkihuolto

apple autorised logosamsung reparationHuawei reparation

microsoftonepluszteXiaomi logo mobylifeLenovo logo mobylife